O nas

Indywidualne podejście do każdego pacjenta

Wykwalifikowany personel

Skuteczne metody rehabilitacyjne

Masaż gorącymi muszlami

Rehabilitacja, ultradwiki.Lekarz rehabilitant wykonuje zabieg na nodze pacjentaWitamy w FIZJOMEDICA Centrum Rehabilitacji Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą leczenie schorzeń narządu ruchu i masaż. Stosujemy specjalistyczne metody rehabilitacyjne, dzięki czemu skutecznie leczymy schorzenia narządu ruchu.

W naszej pracy koncentrujemy się na określeniu przyczyn dolegliwosci oraz precyzyjnym postępowaniu rehabilitacyjnym, indywidualnie dostosowanym do potrzeb i możliwości pacjenta. Wysokie kwalifikacje i pełne zaangażowanie naszych fizjoterapeutów gwarantują rzetelność świadczonych usług i pełen profesjonalizm.

Nasze Centrum Rehabilitacji jest Licencjonowanym Ośrodkiem Rehabilitacyjnym Rehasport Clinic. Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia Państwu rehabilitacji na najwyższym światowym poziomie.

Lekarze i fizjoterapeuci tworzą zespół i wspólnie ustalają indywidualny program rehabilitacji, bazujący na protokołach postępowania Rehasport Clinic. Współpraca z pierwszym i jedynym akredytowanym ośrodkiem FIFA Medical Centre of Excellence w Polsce, Rehasport Clinic, daje pacjentom łatwy dostęp do specjalistycznej diagnostyki oraz doświadczonego zespołu lekarzy ortopedów.

Zespół Fizjomedica

mgr Tomasz Marciniak

mgr Tomasz Marciniak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Kursy i szkolenia:

  • Diagnostyka różnicowa i terapia manualna w dysfunkcjach narządu ruchu
  • Metoda Mechanicznego Diagnozowania i Terapii McKenziego (MDT McKenzie) kursy A, B, C, D
  • Kinesiology Taping