O nas

Indywidualne podejście do każdego pacjenta

Wykwalifikowany personel

Skuteczne metody rehabilitacyjne

Masaż gorącymi muszlami

Rehabilitacja, ultradwiki.Lekarz rehabilitant wykonuje zabieg na nodze pacjentaWitamy w FIZJOMEDICA Centrum Rehabilitacji Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą leczenie schorzeń narządu ruchu i masaż. Stosujemy specjalistyczne metody rehabilitacyjne, dzięki czemu skutecznie leczymy schorzenia narządu ruchu.

W naszej pracy koncentrujemy się na określeniu przyczyn dolegliwosci oraz precyzyjnym postępowaniu rehabilitacyjnym, indywidualnie dostosowanym do potrzeb i możliwości pacjenta. Wysokie kwalifikacje i pełne zaangażowanie naszych fizjoterapeutów gwarantują rzetelność świadczonych usług i pełen profesjonalizm.

Nasze Centrum Rehabilitacji jest Licencjonowanym Ośrodkiem Rehabilitacyjnym Rehasport Clinic. Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia Państwu rehabilitacji na najwyższym światowym poziomie.

Lekarze i fizjoterapeuci tworzą zespół i wspólnie ustalają indywidualny program rehabilitacji, bazujący na protokołach postępowania Rehasport Clinic. Współpraca z pierwszym i jedynym akredytowanym ośrodkiem FIFA Medical Centre of Excellence w Polsce, Rehasport Clinic, daje pacjentom łatwy dostęp do specjalistycznej diagnostyki oraz doświadczonego zespołu lekarzy ortopedów.

Świadczymy usługi na NFZ

Zespół Fizjomedica

mgr Tomasz Marciniak

mgr Tomasz Marciniak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Kursy i szkolenia:

  • Diagnostyka różnicowa i terapia manualna w dysfunkcjach narządu ruchu
  • Metoda Mechanicznego Diagnozowania i Terapii McKenziego (MDT McKenzie) kursy A, B, C, D
  • Kinesiology Taping